GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6401566
nr 640 1566
Vaser
1 par, Japan, höjd: 27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 maj 2010
kl 17:09:21
500 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr