GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6401566

nr 640 1566

Vaser

1 par, Japan, höjd: 27

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 17 maj 2010
kl 17:09:21